Bal witaminek

Jak co roku w karnawale w naszym przedszkolu odbył się długo oczekiwany przez dzieci „Bal Witaminek”. Pomysłowość rodziców nie miała granic, przygotowali dla swoich pociech ciekawe stroje karnawałowe. Nauczycielki przedszkola dołożyły wszelkich starań aby wystrój sali balowej wprowadził dzieci w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Po wielkiej prezentacji strojów i zdjęciach rozpoczęły się tańce –  przy ulubionych rytmach, były one przeplatane zabawami i konkurencjami. Oczywiście znalazło się również coś dla spragnionych i zmęczonych. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.  Do domu dzieci wracały we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami. Szkoda tylko, że następny bal dopiero za rok.