Boże narodzenie w naszym przedszkolu

22 grudnia to był wyjątkowy dzień dla naszych przedszkolaków. Dzieci z grupy “Małych odkrywców” i “Poszukiwaczy przygód” długo przygotowywały się do występu bożonarodzeniowego ucząc się wierszy, kolęd i inscenizacji ruchowych. Mimo, że w tym roku rodzice nie mogli gościć w przedszkolu, oba przedstawienia zostały sfilmowane, a dzieci wraz z rodziną miały możliwość ich obejrzenia w domowej świątecznej atmosferze. Po występach odbyła się uroczysta Wigilia, podczas której przedszkolaki i panie składały sobie życzenia oraz próbowały tradycyjnych świątecznych potraw. W przedszkolu pojawił się również Gwiazdor i obdarował wszystkie dzieci prezentami. Przedszkolaki nie zapomniały o swoich bliskich, dla których także przygotowały upominki pod choinkę. Cały dzień minął w radosnym nastroju i wspólnym kolędowaniu.