Dzień babci i dziadka

Dnia 23 stycznia, jak co roku w Młodzieżowym Domu Kultury nr 2 w Poznaniu, zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą przybyli, bardzo licznie, dziadkowie naszych kochanych przedszkolaków. Dzieci bardzo wdzięcznie i szczerze wyraziły swoje przywiązanie i szacunek Babciom i Dziadkom przedstawiając dla nich specjalny program artystyczny, recytując wierszyki, śpiewając piosenki i tańcząc. Nie jednej  babci i dziadkowi, łezka kręciła się w oku. Na koniec wszystkie przedszkolaki zaśpiewały swoim dziadkom „Sto lat”, a następnie wręczyły najbliższym niespodzianki przygotowane w przedszkolu wspólnie ze swoimi paniami. To były naprawdę wyjątkowe chwile pełne uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. Był to dzień niezwykły nie tylko dla dzieci, ale także dla zaproszonych gości, dzień pełen wzruszeń, uśmiechów i radości.