Dzień Chłopca

“W tym dniu szczególnym – września trzydziestego,

witamy serdecznie chłopaka każdego!

Dzisiaj święto Wasze, dzień prezentów, życzeń.

Innych przyjemności już więcej nie zliczę!”

Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny czy życiu przedszkola. Dzień 30 września w grupach “Mali Odkrywcy” i “Poszukiwacze Przygód” minął w atmosferze wspólnej zabawy. Był dniem pełnym wrażeń, radości i doskonałej zabawy, w szczególności dla chłopców, ponieważ tego dnia w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Z tej okazji chłopcom zostały wręczone upominki w postaci certyfikatów ,,Super Chłopaka”. Następnie dziewczynki złożyły swoim kolegom serdeczne życzenia oraz odśpiewały uroczyste „Sto lat”. Nie zabrakło także w tym dniu słodkiego poczęstunku dla wszystkich dzieci. Z pewnością był to dzień, pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy. Życzymy naszym chłopakom- przedszkolakom, żeby wyrośli na wspaniałych mężczyzn, bo już dziś widać, że spisują się na medal!