Dzień Dziecka

1 czerwca obchodziliśmy w naszym przedszkolu Międzynarodowy Dzień Dziecka. Z tej okazji na dzieci czekały liczne niespodzianki. Pogoda dopisała, dlatego wspólnie z paniami nauczycielkami przedszkolaki bawiły się w ogrodzie przedszkola w rytmach znanych i lubianych piosenek oraz uczestniczyły w licznych zabawach, również sportowych. W ramach przekąski dzieci degustowały lody naturalne z okolicznej lodziarni. Największą atrakcją tego dnia było przedstawienie wiersza Juliana Tuwima “Rzepka” w wykonaniu rodziców naszych dzieci. Przedszkolaki były zachwycone widząc rodziców – aktorów, którzy z niezwykłą charyzmą zaprezentowali znany wszystkim wiersz i potrafili rozbawić jak i włączyć do zabawy najmłodszych widzów. Na zakończenie każde dziecko otrzymało drobny upominek oraz mogło spróbować swoich sił w tworzeniu olbrzymich baniek mydlanych.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji tak ważnego dla wszystkich dzieci święta oraz za przygotowanie fantastycznego i zabawnego przedstawienia! Wspaniałe wrażenia z pewnością na długo pozostaną w pamięci dzieci oraz pań z przedszkola 🙂