Dzień Pluszowego Misia

25 listopada w naszym przedszkolu, jak co roku, obchodziliśmy bardzo ważne święto „Dzień Pluszowego Misia”. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy piosenkach: “Dwa malutkie misie”, “Jadą, jadą misie”. Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe, plastyczne, quizy, zgadywanki, śpiewanie piosenek oraz misiowe tańce. Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu, radości oraz wspólnej zabawy. Z tej okazji zorganizowaliśmy także w przedszkolu zbiórkę pluszowych misiów, gier i układanek. Zebrane zabawki przekazaliśmy Fundacji “Mam Marzenie”, która co roku dba o to, aby każde chore dziecko przebywające w szpitalu w tym szczególnym dniu otrzymało upominek i nie było smutne ani samotne. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe wydarzenie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas. Już dziś dzieci z niecierpliwością oczekują na kolejne Święto Pluszowego Misia.