Kiermasz świąteczny

To już tradycja, że każdego roku w grudniu w naszym przedszkolu odbywa się kiermasz ozdób świątecznych. Mimo pandemii nauczyciele wraz dziećmi i z pomocą rodziców przygotowali róznorodne ozdoby choinkowe jak i stroiki bożonarodzeniowe, które bardzo szybko zyskały zainteresownie wśród rodzin naszych przedszkolaków. Dochód ze sprzedaży wszystkich ozdób zostanie przekazany Fundacji “Mam Marzenie”. W ten skromny sposób nasza przedszkolna społeczność pragnie spełnić choć jedno marzenie podopiecznego fundacji. Wszyscy bowiem, tak dzieci jak i dorośli pamiętamy o tym, że największa radość płynie z dzielenia się dobrem, niesienia nadziei i radości osobom, które w codziennym życiu muszą mierzyć się z chorobą, cierpieniem i smutkiem.