Konkurs plastyczny

W marcu w naszym przedszkolu został zorganizowany konkurs plastyczny pt: “Pomaluj mój świat na…” Celem konkursu było rozwijanie kreatywności i uzdolnień plastycznych dzieci oraz zachęcenie do wspólnego spędzenia czasu dzieci z rodzicami. Do przedszkola dotarło wiele ciekawych prac wykonanych różnymi technikami. Dzieci wykazały się dużą pomysłowością i ciekawością świata. Jury w tajnym głosowaniu wybrało (co nie było łatwe) laureatów konkursu według kategorii wiekowej 3 i 4 latki oraz 5 i 6 latki, którzy otrzymali dyplomy i nagrody. Pozostali uczestnicy również otrzymali upominki. Wszystkim uczestnikom konkursu należą się gratulacje za włożony trud i pomysłowość. Podziękowania kierujemy także do rodziców za zaangażowanie i współpracę. Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!