Konkurs recytatorski “Mój dom, rodzina, miasto, kraj”

25 kwietniaw naszym przedszkolu już po raz kolejny odbył się wewnątrzprzedszkolny Konkurs recytatorski. Tematem przewodnim tegorocznego konkursu był „Mój dom, rodzina, miasto, kraj”. Do konkursu przystąpiło dwanaścioro przedszkolaków. Grupę Przyjaciół Kubusia Puchatka reprezentowali: Agata, Zosia, Anastazja, Janek G., Matylda, Hania oraz Janek L., z grupy Wesołe Skrzaty do konkursu przystąpili: Marianka, Marta, Kacper, Karol i Tadeusz. Wszyscy uczestnicy doskonale poradzili sobie z dość trudnym tematem tegorocznego konkursu, wspaniale deklamowali swoje wiersze. Każdy występ nagradzany był gromkimi brawami. Jury w składzie p. Dyrektor, p. Hania oraz babcia Julii i Kacpra miało bardzo ciężki orzech do zgryzienia. Po burzliwej naradzie jury wyłoniło zwycięzców.

Dzieci młodsze:
I miejsce – Marianka,
II miejsce – Karol,
III miejsce – Tadeusz

Dzieci starsze:
I miejsce – Janek G.
II miejsce – Anastazja
III miejsce – Hania

Gratulujemy!!

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz niespodzianki.

Filmiki z konkursu do ściągnięcia pod linkiem:
https://drive.google.com/drive/folders/1XjPo6hE0AQIEkf5jYWroqrfz5h2sT2Lk?usp=sharing