Laureatka konkursu plastycznego “O przygodach fifnej pszczółki”

“Poznań dla pszczół” jest jednym z kilku programów organizowanych przez nasze miasto, w którym bierzemy czynny udział. W ramach prowadzonych działań nie tylko wpajałyśmy dzieciom wiedzę na temat roli i znaczenia pszczół w przyrodzie, ale też stworzyliśmy w przedszkolnym ogródku przestrzeń sprzyjającą pszczołom, a mianowicie zawiesiliśmy hotel dla owadów oraz wysialiśmy nasionka pyłko- i nektarodajnych kwiatów, które dodatkowo są ozdobą naszych rabat. Najbardziej ucieszyła nas wiadomość dotycząca konkursu plastycznego związanego z projektem pt.: “O przygodach fifnej pszczółki”. Laureatką tego konkursu został jeden z naszych przedszkolaków – Hania z grupy “Poszukiwaczy Przygód”. Jej pracę oraz pozostałych finalistów konkursu można obejrzeć na stronie internetowej Poznańskiego Serwisu Oświatowego oraz od 1 czerwca na Placu Wolności w Poznaniu. Jesteśmy dumni z naszej Hani i serdecznie GRATULUJEMY!