Mikołajki w przedszkolu

Grudzień to szczególnie radosny dla dzieci miesiąc, pełen pozytywnych emocji związanych z przygotowaniami do Świąt Bożego Narodzenia. Przedszkolaki cieszą się również na spotkanie ze Świętym Mikołajem, a potem z Gwiazdorem. I chociaż w tym roku Św. Mikołaj osobiście nas nie odwiedził, to nie obyło się bez atrakcji i upominków. Przede wszystkim dzieci obejrzały krótki film o tym w jaki sposób Św. Mikołaj przygotowuje prezenty oraz otrzymały piękne życzenia skierowane bezpośrednio od Św. Mikołaja do naszych przedszkolaków. Następnie, w iście świątecznym nastroju, rozpoczęły poszukiwania słodkości. Grupa “Poszukiwaczy przygód” miała nieco utrudnione zadanie, gdyż otrzymała list od Św. Mikołaja i według wskazówek w nim zawartych musiała znaleźć ukryte upominki. To był wspaniały dzień!