Nasze grupy

Mali odkrywcy

3 i 4 latki

W naszej grupie jest wesoło, gdy stajemy razem w koło. Bawimy się, tańczymy i śpiewamy- dzięki naszym paniom nudy nie zaznamy. Relaksujemy się podczas masażyków i przy muzyce, chętnie ćwiczymy na gimnastyce. Wiemy, że sprawność fizyczna jest bardzo ważna, dlatego korzystamy ze sprzętu sportowego, bo sprawa jest poważna. Poznajemy różne smaki i zapachy, badamy i odkrywamy. Obce języki poznajemy poprzez piosenki, czytanki oraz zabawne rymowanki.
Rączki nasze nie próżnują, ciągle coś wycinają, lepią i rysują. Nasze umysły się rozwijają, gdy nasze panie ciekawe zadania nam przygotowują. Pracujemy na miarę swoich możliwości, dlatego na naszych buziach zawsze uśmiech gości.
Kolorowy papier, bibuła i oraz inne materiały rozwijają naszą kreatywność i wyobraźnię przez rok cały. Nasze bajkowe prace podziwiać możecie, w głównym holu, zaraz jak wejdziecie. Powiemy Wam coś jeszcze w sekrecie: nasze panie są najlepsze na świecie! Pani Ania z uśmiechem przychodzi do nas od rana, jest wyrozumiała i taka kochana. Z panią Alicją popołudnia oraz ranki spędzamy i robimy różne wycinanki. Pani Magda zawsze nam pomaga, czy to pora śniadania czy leżakowania, z panią Alą niemieckiego się uczymy – język obcy ćwiczymy! “Mali odkrywcy”, tak się nazywamy! Uczymy się, poznajemy świat i z każdym żyjemy za pan brat!

Nauczyciele:

mgr Alicja Kaczmarek

mgr Anna Nowakowska

Pomoc nauczyciela:

Magdalena Charzewska

Poszukiwacze przygód

5 i 6 latki

Dużo wiemy o świecie i ciągle go odkrywamy, na wiele zagadek odpowiedź znamy. Nasze panie sporo nam czytają, dzięki czemu nasz zasób słownictwa wzbogacają. Jeśli czegoś nie rozumiemy od razu pytamy, nawzajem z kolegami sobie pomagamy. Od samego ranka swoją wiedzę poszerzamy , a przy tym  świat poznajemy, liczymy i piękne prace tworzymy. Czy słońce czy deszczyk na spacery chodzimy i języków obcych chętnie się uczymy. Pani Iza z samego ranka ćwiczy, bawi się z nami i rozwiązuje ciekawe zadanka. Pani Marzenka uśmiechem wita wszystkie dzieci, inspiruje i do zabaw wszystkich angażuje. Pani Dorota jest troskliwa i czuła, gdy tego potrzebujemy zawsze nas przytula. Znamy dobre maniery i je stosujemy- mówimy “Dzień dobry!”, “Przepraszam” oraz “Dziękujemy!” Pomagamy młodszym kolegom jak tylko umiemy. Jesteśmy uśmiechnięci i nawzajem się szanujemy, do starszych zawsze kulturalnie się odnosimy. Nauczyły nas tego nasze panie, a to nie łatwe zadanie. Miło w przedszkolu z naszymi paniami, które pozwalają podążać za marzeniami.

Nauczyciele:

mgr Izabela Głowacka – Stellmach,