Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Dnia 20 września w całej Polsce obchodzony jest Dzień Przedszkolaka, w związku z tym i my świętowaliśmy ten dzień. Z tej okazji grupa II Przyjaciele Kubusia Puchatka była w Hali Widowiskowo – Sportowej Arena, gdzie brała udział w obchodach Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka wraz z innymi poznańskimi przedszkolami. Tematem przewodnim był patriotyzm, a to z racji 100. rocznicy uzyskania przez Polskę Niepodległości. Były śpiewy, tańce i dużo zabawy.Każda dzielnica miała za zadanie przygotować taniec: był to polonez, krakowiak lub taniec wielkopolski. Nasz region musiał zaprezentować krakowiaka. Zaprezentowaliśmy również dwie piosenki, których uczyliśmy się na rytmice. Na tle innych przedszkoli wyglądaliśmy przepięknie ? serdecznie dziękujemy Rodzicom za przygotowanie strojów, a w szczególności mamie Hani za spódniczki i mamie Piotrusia za czerwone chustki ? http://www.poznan.pl/mim/oswiata/news/bialo-czerwony-dzien-przedszkolaka,123473.html