Pasowanie na Przedszkolaka

W czwartek 21 października odbyła się w naszym przedszkolu ważna Uroczystość dla dzieci, które po raz pierwszy w tym roku szkolnym zawitały do naszego przedszkola. Dla większości z nich był to pierwszy bardzo ważny występ w życiu. Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc wierszyki, piosenki i tańce. Po części artystycznej dzieci obiecały być dzielnym przedszkolakiem, zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom. Po złożonej obietnicy pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania na przedszkolaka poprzez dotknięcie ramienia każdego dziecka kredką. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania oraz drobny upominek. Maluszkom i ich rodzicom serdecznie gratulujemy!