Pasowanie na Przedszkolaka

Dnia 21 października w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka. Przystąpiło do niego piętnaścioro dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie, ale trzymały się dzielnie. Z uśmiechem na twarzach recytowały wierszyki i śpiewały piosenki otrzymując od rodziców i zaproszonych gości gromkie brawa. Po części artystycznej dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom. Następnie Pani dyrektor Anna Sobczak za pomocą “czarodziejskiego ołówka” dokonała uroczystego aktu pasowania. Nie zabrakło życzeń, dyplomów oraz prezentów dla każdego przedszkolaka. Uroczystość ta pozwoliła rodzicom, nauczycielom i dzieciom zintegrować się. Była również świetną okazją do poznania nabytych dotychczas przez dzieci umiejętności w przedszkolu. Na pewno był to dla wszystkich niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń.