Powitanie wiosny

W poniedziałek 22 marca przedszkolaki świętowały nadejście Pani Wiosny. Aby podkreślić charakter tego dnia dzieci miały kolorowe stroje i poprzyczepiane do nich wiosenne ozdoby. Dzień rozpoczęliśmy od przeczytania listu od Pani wiosny, a następnie bawiliśmy się w tropicieli szukając kopert z zadaniami, które przedszkolaki musiały wykonać. Następnie udaliśmy się na spacer – wiosenny korowód w kierunku Parku Cytadela z przygotowaną wcześniej Marzanną. Podczas wycieczki nie zabrakło wesołych piosenek i okrzyków. Aby tradycji stało się zadość, Marzanna została uroczyście pożegnana w naszym ogródku. Tak oto kolorowy, a zarazem wiosenny pochód mógł wrócić do przedszkola. Mamy nadzieję, że dzięki zaangażowaniu naszych przedszkolaków wiosna już na dobre zawita, a wraz z nią ciepłe dni, z których będziemy czerpać energię do zabaw i radość:)