Informacje o rekrutacji podstawowej na rok szkolny 2022/2023
do Przedszkola nr 64 im. “Bolka i Lolka”
w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 10 w Poznaniu.

 

Wirtualny spacer po Przedszkolu nr 64 im. “Bolka i Lolka” w ZSP nr 10 w Poznaniu.


Szanowni Państwo,

wkrótce rozpocznie się rekrutacja do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2022/2023.

Co roku w tym czasie organizowaliśmy dla Państwa tzw. „Drzwi otwarte”. W tym roku z powodu pandemii i wprowadzonych ograniczeń, zapraszamy na wirtualny spacer po naszym przedszkolu poprzez (video udostępnione poniżej).

Przedszkole nr 64 im. „Bolka i Lolka” w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 10 w Poznaniu jest placówką kameralną, położoną w wolnostojącym budynku przy ul. Winogrady, z własną kuchnią i pięknym ogrodem znajdującym się na posesji. W przedszkolu funkcjonują dwie grupy dzieci 3 i 4 latków oraz 5 i 6 latków, o wdzięcznych nazwach: „Mali odkrywcy” i „Poszukiwacze przygód”. Posiadamy dwie przestronne sale, dobrze wyposażone w pomoce dydaktyczne, jedną mniejszą salę na zajęcia indywidualne, wspólną szatnię oraz oddzielne toalety dostosowane do potrzeb dzieci.

Dysponujemy wysoko wykwalifikowaną kadrą pedagogów, z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym.

W tym roku swoją pracę wychowawczo-dydaktyczną opieramy na tematyce podróżniczej, rozwijając naturalną ciekawość dzieci, fascynację otaczającym  światem oraz ucząc obcych języków. Przedszkolaki poznają świat podróżując palcem po mapie, prowadząc własne doświadczenia, rozwijając twórczą ekspresję artystyczną. Chętnie bierzemy udział w konkursach, projektach i akcjach charytatywnych. Więcej informacji z życia przedszkola znajdziecie Państwo w pozostałych zakładkach na naszej stronie internetowej.

Do udziału w rekrutacji na nowy rok szkolny 2022/2023 zapraszamy do naszego przedszkola szczególnie najmłodsze dzieci 3 i 4 letnie, gdyż w grupie „Małych odkrywców” będziemy dysponować wolnymi miejscami.