Spektakle w Szkole Podstawowej nr 83 Łejery

W piątek 11 stycznia (dzięki uprzejmości mamy Sashy) mieliśmy okazję uczestniczyć w trzech spektaklach zorganizowanych w ramach akcji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Wolontariusze ze szkoły zbierali pieniądze na rzecz fundacji, a każdy z przedszkolaków wrzucił symboliczną złotówkę do puszki. Dzięki temu dzieci uczą się pomagania innym i wspierania różnych akcji.
Przedszkolaki obejrzały trzy spektakle w Scenie Wspólnej: “Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło”, “Koziołek Matołek” oraz “Muchy w nosie króla Michała”. Przedstawienia były wystawiane przez dzieci z klas III i IV szkoły Łejery. W przerwach między spektaklami przedszkolaki zwiedziły szkołę oraz zjadły w stołówce drugie śniadanie. Był to bardzo ciekawy dzień pełen emocji i doznań teatralnych.