Zabawy andrzejkowe

Popularne „Andrzejki” od dawien dawna są tradycyjnym czasem wróżb i wspólnej zabawy. Dla przedszkolaków to świetna rozrywka, połączona z przekazywaniem naszej tradycji, kultywowaniem zwyczajów i obrzędów. W piątek 29 listopada  2019r. w programie „Andrzejek” znalazły się tańce przy ulubionych utworach, zabawy – wróżby z imionami kolegów, koleżanek z przedszkola, wychodzenie bucików za próg, taniec na gazecie, zabawa z krzesełkami i oczywiście lanie woskiem. Wszystkie wesołe zabawy były przeplatane skocznymi utworami. Wśród atmosfery tańca i zabawy znalazł się również czas na słodki poczęstunek. Andrzejki to czas wróżb, ale nasze przedszkolaki doskonale wiedzą, że w te wróżby wierzyć nie trzeba! Najważniejsza jest dobra zabawa.:)