Szanowni rodzice!

Góra Grosza startuje!

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji „Góra Grosza” organizowanej przez
 Towarzystwo Nasz Dom.

Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu bądź tworzenia takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą im spokojnie dorastać.

W ramach akcji przeprowadzona jest zbiórka monet o nominałach od 1 grosza do 5 złotych.  W naszym przedszkolu wystawiony będzie pojemnik, do którego dzieci będą mogły wrzucać zebrane i przyniesione monety. Zachęcamy, aby to właśnie dzieci, po wejściu do przedszkola, wrzucały monety do naszej skarbonki i mogły obserwować jak nasza GÓRA GROSZA rośnie.

Akcja Góra Grosza organizowana jest w szkołach i przedszkolach w całej Polsce w dniach
 od 1 listopada 2023 do 29 lutego 2024 roku.

Zachęcamy do przyłączenia się do akcji. Każdy wrzucony grosz ma wartość i moc!!!